• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бес РК Компактен 7 парчиња. Машински Алатка Во Собата RGR1500

Бес РК Компактен 7 парчиња. Машински Алатка Во Собата RGR1500

 
DEN 959.20

Количина на стоки
Достапно

Бес РК Компактен 7 парчиња. Машински Алатка Во Собата RGR1500 Користете бес RC акции и хоп-ап замена делови за да добиете најмногу од вас Бес RC производи!, Овој производ е изработен од висококвалитетни материјали и дизајниран за трајни перформанси,Ги Содржи најкористените алатки за хоби : 7мм и 5мм погони, 1,5 мм, 2,0 мм и 2,5 мм хексадецимални возачи и рамен и филипс шрафцигер, со машински алуминиумски рачки, стврднати челични битови за дупчење и практична торбичка за носење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди