• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Зодани Ноќта На Вештерките Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеса Дома Декор Гроздобер Завеси Третмани Лен Текстура Светлина Филтрирање Готски Стил-W: 51 H: 63

Зодани Ноќта На Вештерките Завеси Прачка Џеб Прозорец Завеса Дома Декор Гроздобер Завеси Третмани Лен Текстура Светлина Филтрирање

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Погоден е за дневна соба, спална соба, кујна и други простории. Елегантниот дизајн му дава на прозорецот модерен и прекрасен изглед.Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Прачка Џеб Транспарентност : Светло Филтрирање Монтирање : Ѕид Монтиран Тема : Ноќта На Вештерките : Готски Среќен Ноќта На Вештерките Декор Ткаенина Прозорец Завеса : Кујна,Спална Соба,Дневен Циматеријал : Полиестерпетер : Тиква,Месечина,Лилјак,Печатење Боја : Како Што Покажува Сликата Големина (Wx H) : w : 24" X H : 59",W : 30" X H : 65" ,W : 41" X H : 91" ,W : 33" X H : 83" ,W : 51" X H : 63",W : 51" X H : 83"Карактеристики : 1.


Карактеристики на понудата

Слични понуди