• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Рејре Ѕид Монтирани Хартија Чаша Организатор-Удар Слободен, Складирање На Голем Капацитет, Дневна Соба За Еднократна Употреба Вода Чаша За Складирање Диспензерот

Рејре Ѕид Монтирани Хартија Чаша Организатор-Удар Слободен, Складирање На Голем Капацитет, Дневна Соба За Еднократна Употреба

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

Име на ставка : Организатор На Хартиена Чаша Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, КОМПЈУТЕР, УВ Електроплатакарактеристики : Голем Капацитет, Силно Вчитување, Заштеда На Простор Детали За големина : Л : 17,3 см/6,81", В : 10,2 см/4,02", Ч : 31,3 см/12,32 " (Прибл. Должината на овој производ е 17,3 см, ширината е 10,2 см, а висината е 31,3 см.


Карактеристики на понудата

Слични понуди