• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Чевли Риба Уста Висока Пета Цвет Кристален Блок Пета Штрас Секси Сандали Серија Пета Платформа ЛФД

Женски Чевли Риба Уста Висока Пета Цвет Кристален Блок Пета Штрас Секси Сандали Серија Пета Платформа ЛФД

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Тип на чевли : Секси Влечки/Сандали Применливо Место : Надворешен Горен Материјал : Стп Потекло : ЦН(Потекло) Сезона : Летен Тип На Пета : Тенки Потпетици Тип На Ставка : Влечки Моден Елемент : Име На Одделот За Платформа : Материјал За Надворешен Ѓон За Возрасни : Стп Со Платформи : Да Материјал За Влошка : Тип На Стп Шема : Цврсто Вклопување : одговара на големината, земете Ја вашата Нормална големина Материјал За Обложување : Стп Чевли Материјал За Лице Стп Информации За Големина од 14 См : Големина 34, Должина На Стапалото : 22 См Големина 35, должина На Стапалото : 22,5 См Големина 36, Должина На Стапалото : 23 См Големина 37, Должина На Стапалото : 23,5 См Големина 38, Должина На Стапалото : 24 См Големина 39, Должина На Стапалото : 24,5 см големина 40, Должина на стапалото : 25 СМ Големина 41, Должина на Стапалото : 25,5 См Големина 42, должина На Стапалото : 26см Големина 43, Должина На Стапалото : 26,5 См Пакетот Вклучува : 1 х-ПАРОВИ Забелешки : Поради Разликата Во Поставувањето На Светлината И Екранот, Бојата На Предметот Може Да Биде Малку Поинаква Од Сликите. Азиската големина е различна од големината НА САД/ЕУ/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите. Ве молиме, одлучете ја големината на чевлите според должината на стапалото или чевлите во должина. ". 1 : Женски Секси Танцови Сандали Високи потпетици 2 : 15см Со Платформа од 5см.Ѓонот на чевелот не се лизга, обезбедува стабилно одење и спречува навалување на стапалото 3?Совршен за забави, мода, танц, забави и свадби 4?Големините на чевлите се движат од 34 до 46, погодни за различни големини на стапалата. Постојат 8 бои за избор во исто време 5?Материјалот за чевли е пвц гума и висококвалитетна проѕирна пластика, составена од кристали".


Карактеристики на понудата

Слични понуди