• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Градници За Жени Долна Жица Чипка Цветни Необложени Плус Големина Целосна Покриеност Еднобојна Удобна Секојдневна Мода Девојки Долна Облека

Градници За Жени Долна Жица Чипка Цветни Необложени Плус Големина Целосна Покриеност Еднобојна Удобна Секојдневна Мода Девојки

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Големина : 34А/Б/Ц/Д Под Биста : 66см/25.98" Големина : 36А/Б/Ц/Д Под Биста : 70см/27.56" Големина : 38Б/Ц/Д/Е Под Биста : 73см/28.74" Големина : 40Б/Ц/Д/Е Под Биста : 77см/30.31" Големина : 42С/Д/Е Под Биста : 80см/31.50" КАРАКТЕРИСТИКИ : . 1. Изработени од материјали, издржливи, погодни за секојдневно носење. 2. Дизајн на градник со чипка шиење чипка, може да ја одразува вашата фигура . 3. Дизајнот на ременот за рамо може да се прилагоди за да биде поудобен и поудобен за носење. 4. Ние градници, без разлика каква боја ќе изберете, за да ви бидат поудобни за носење. 5.Ние ќе разберете дека може да се појават мали грешки во бојата. женска долна облека. Лесни контурни чаши за природно обликување и поддршка. €ЗДРАВЈЕ и УБАВИНА} спортски градници Со Големо влијание Погодни за Пилатес,тенис,трчање,јога,фитнес,Теретана,тренинг,тренинг или дневен салон. Тие исто така можат да бидат празничен подарок за мама,сопруга или спикална дама. Со заштита на спортскиот градник, можете само да се потите и да вежбате!. ЦЕЛОДНЕВЕН ГРАДНИК ЗА УДОБНОСТ-тајната е во супер меката, ткаена растеглива ткаенина што одговара на вашето тело. Овие беспрекорни градници за жени помагаат да се елиминира испакнатоста, промовирајќи мазна силуета под вашите омилени кошули и фустани!. Има 2-3% разлика според рачното мерење.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди