• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мода Жени Цветни Печатење Рампа Костими За Капење Сплит Капење Костим За Капење

Мода Жени Цветни Печатење Рампа Костими За Капење Сплит Капење Костим За Капење

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Печатениот дизајн со леопард крпеница ве прави попривлечни, шармантни, модни и шик, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси Во Исто време Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, забава на плажа, кампување, трчање на плажа или друга пригода. Материјал : Најлон, ткаенината е удобна, еластична и издржлива.Направено од водоотпорен материјал, мазно и меко чувство, безопасно за кожата.0"LC-D88-96cm/34.3"Hip : 102-110cm/40. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.2"XLD-E96-104cm/37.


Карактеристики на понудата

Слични понуди