• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ханес Машки Оригинали француски Тери Атлетски Шорцеви, 9 Инсем, Големини С-3ХЛ

Ханес Машки Оригинали француски Тери Атлетски Шорцеви, 9 Инсем, Големини С-3ХЛ

 
DEN 207.68

Количина на стоки
Достапно

Полесни од руно но, исто толку удобни, овие француски Тери Шорцеви од Оригиналите На Ханес сигурно ќе бидат во вашата редовна ротација. Четкани за мекост во внатрешноста и мазни на надворешноста, овие шорцеви за пот се стручно изработени со шевови со двојна игла на појасот. 9-инчниот спој удира точно во коленото за совршено вклопување. Џебовите со странични шевови безбедно ги складираат вашите најважни работи-без разлика дали сте во теретана, трчате задачи или гледате игра со пријателите. Прелијте ги овие атлетски шорцеви со вашата омилена маичка Или резервоар Ханес за совршен, опуштен изглед. Материјал : 47% Полиестер/44% Памук/9% Вискоза. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Активен. Пораст 9" инсеам. Затворање : стил На повлекување. Џебови : 2 странични џебови ги држат најважните работи. / ли>. Карактеристики : двојна игла зашиена појас; четкана за мекост. Машки француски Тери Атлетски Шорцеви од Ханес.


Карактеристики на понудата

Слични понуди