• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Уникатни Поволни Цени Меморија Пена Бања Мат Нелизгачки Мека Бања Душеци Килими Машина Перат Сива 40х +50х

Уникатни Поволни Цени Меморија Пена Бања Мат Нелизгачки Мека Бања Душеци Килими Машина Перат Сива 40х +50х

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Уникатни Поволни Цени 2 Парчиња Мемориска Пена Мат За Бања Нелизгачки Меки Душеци За Капење Машина За Перење Сива Боја 40х60см+50х80см карактеристики : Меки килими : површината на килимот е изработена од фланелен, кој е мек и удобен, се грижи за вашите стапала. Чувајте го подот чист : килимот помага да ги одржувате вашите подови чисти и суви. Лесно чистење и одржување : измијте ја Машината одделно со ладна вода и благ детергент исушете ја со мала брзина или закачете ја на суво. Материјал : подлогата за капење е изработена од фланелна површина, мемориска пена, полиестер и подлога од латекс, предметот не се лизга, добар абсорбент и мек. Анти лизгање : подлогата на тепихот за бања е дизајн што не се лизга, обезбедувајќи силен стисок за да се задржи на место на подови. Добар абсорбент : подлогата за капење апсорбира дополнителна вода и влага во вашата бања, одржувајќи го секој под сув. Забелешка : не ставајте подлога на влажна површина. Осигурајте се дека подовите се суви под тепихот за да спречите лизгање на килимот. недефинирано. Нелизгачка подлога за бања, удобна и мека, машина за перење. што може да обезбеди уникатна удобност за вашите стапала. Душеците за капење лесно се чистат и одржуваат. По секоја употреба, проверете дали дното на подлогата е суво и чисто. Спецификации : Материјал : Полиестер, Мемориска Пена, Поливинил Хлорид, Боја : Сива, Инструкции За Нега На Производи : Машина За Перење, Големина : 60х40см / 23,62 "х15, 75"(Л*В), 80х50см / 31,50 "х19, 69"(Л*В), Пакет Листа : 2 Парчиња Бања Мат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди