• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Boyга Момче Облека Пижами За Девојчиња Божиќ Дедо Мраз Пижами Сет Памук Пјс Детска Облека За Спиење Детска Облека

Boyга Момче Облека Пижами За Девојчиња Божиќ Дедо Мраз Пижами Сет Памук Пјс Детска Облека За Спиење Детска Облека

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Моден дизајн,, Добро! Материјал : памучни мешавини должина на ракавот : Долги Ракави Главна Боја : Сликата Шоустил : Модна Сезона : Содржина На Зимски Пакет : 1 компјутер топ + 1 компјутер табела за панталони : . Големина : 90 Препорачана Возраст : 1-2 Години Биста : 56см/22.05" Врвови Должина : 39см/15.35" Половината : 40см/15.75" Должина На Панталони : 51см/20.08"Големина : 95 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 60см/23.62" Врвови Должина : 41см/16.14" Половината : 42см/16.54" Должина На Панталони : 54см/21.26"Големина : 100 препорачана возраст : 3-4 години Биста : 64см/25.20" врвови Должина : 43см/16.93" Половината : 44см/17.32" Должина На Панталони : 57см/22.44"големина : 110 препорачана возраст : 4-5 години Биста : 68см/26.77" Врвови Должина : 45см/17.72" Половината : 46см/18.11" должина на панталони : 60см/23.62"Големина : 120 препорачана возраст : 5-6 години биста : 70см/27.56" врвови Должина : 47см/18.50" половината : 48см/18.90" должина на панталони : 63см/24.80"Големина : 130 препорачана возраст : 6-7 години Биста : 76см/29.92" Должина На Врвовите : 49см/19.29" Половината : 50см/19.69" Панталони Должина : 66см/25.98" дете облека момче се облекуваат момчиња 2 парче облека мали момчиња повик облека сетови. лето дете момче облека момче облека облека дете момче облека сетови. Дише И Пријателски За Кожата.Момчиња Облека : Убав И Стилски Дизајн На Печатење На Мали Момчиња Со Ракави, Еластични Шорцеви со Ленти, Избрани Комбинации на Бои, Трендовски 2 парчиња Летна Облека За Момчиња. Материјал : дете бебе момчиња летниот материјал за облека е памук и Полиестер. Меко и удобно чувство за момчињата во пролет лето. Прилики : костум за обични шорцеви За бебиња е многу погоден за летна забава на плажа, училиште, плажа, патување, отворено и одмор, спорт, игра, носење спиење итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди