• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Спомени За Чување Садови Бо – Редење, Засилени Рачки, Складирање Во Кина-Црвена Хедер

Спомени За Чување Садови Бо – Редење, Засилени Рачки, Складирање Во Кина-Црвена Хедер

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

ИЗДРЖЛИВИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Цврсти внатрешни ѕидови, наредени, армирани рачки, МАТЕРИЈАЛ за идентификација на прозорецот : Изработен од тежок полиестер со внатрешна обвивка без киселина ГАРАНЦИЈА за задоволство : 3-годишна ГАРАНЦИЈА ЗА производителот ГОЛЕМИНА НА складирање : 12 W x 12d x 7 H, вклучува 12 Разделувачи На Филц Дизајнирани да ги заштитат чиниите за вечера и чиниите за супа заедно со други садови од паузи И Гребнатини КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ – Редење, армирани рачки, складирање во кина-црвена хедер.


Карактеристики на понудата

Слични понуди