• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стрипови Супермен Логото Краток Ракав Раглан Маичка

Стрипови Супермен Логото Краток Ракав Раглан Маичка

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Ова Момчиња супермен моден Раглан со кратки ракави е совршен за вашето дете! Оваа Маичка го содржи Иконското лого На Супермен со неговите стрип фрази отпечатени и на маичката. Ова е задолжително купување за секој обожавател На Супермен таму! Вашето дете гарантирано ќе го сака овој врв! Супермен . Удобно 60% Памук 40% Полиестер . Мода Краток Ракав Мета.


Карактеристики на понудата

Слични понуди