• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Жени Секси Меѓуножни Гаќички Цветни Чипка Полноќни Гаќички Вкрстена Лак-Вратоврска Долна Облека Вино 5xl Долна Облека Жени

Жени Секси Меѓуножни Гаќички Цветни Чипка Полноќни Гаќички Вкрстена Лак-Вратоврска Долна Облека Вино 5xl Долна Облека Жени

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Големина : ХХХХХХЛ Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 92-104cm/36.22-40.94 "Колк : 106-110cm/41.73-43.31" € 3pc Женски Долна Облека Г - стринг Чипка Гаќи Долна Облека Гаќи Т Стринг Танга Ник Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас 4.Ве прават супер секси и заводливи.5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на двојките. Сезона : четири сезонски пол : Женска Пригода : материјал за спиење : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Сексифит : Одговара на туре на 3 парчиња Женска Долна Облека Г-стринг Чипка Гаќи Долна Облека Гаќи Т Стринг Танга Никне. ● Третман пред Намалување-Усвојувањето на најнапредната технологија (Пред-намалување На Пареата) однапред го елиминира потенцијалот за намалување на ткаенината за да се осигура дека долната облека ќе трае. Пријатна Боја-Удобни кратки гаќички со целосна задна покриеност со широк меѓуножје,Еластична ткаенина покриена со појас, помека еластична на отворите на нозете за цел ден удобно.Повеќе бои го олеснуваат усогласувањето на вашиот градник. Бикини Сече : овие беспрекорни долна облека е одлична за носење под тренингот панталони. Без лизгање и без возење нагоре. + Удобност За Апсорпција на Влага - технологијата За Ладна Удобност помага да бидете суви во текот на денот. ●Најдобрите подароци се за семејството и пријателите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди