• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Не-лизга Подот Мат Бар Кујна Индустриски Анти - Замор Дренажа Гума Мат-60*

Не-лизга Подот Мат Бар Кујна Индустриски Анти - Замор Дренажа Гума Мат-60*

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно

Вовед : Индустриската Мултифункционална Дренажна Гума Против Замор, Која Не се лизга, има големи шестоаголни дренажни дупки кои помагаат да се намали количината на лизгави течности и масла оставени на подот и да се спречат опасни несреќи. Оттука, тој е идеален за употреба во бар, кујна, ресторан, како и магацин или други индустриски области каде што влагата и големиот сообраќај на нозете се проблем. Изработен од висококвалитетна, еколошка гума, одржлив е за долготрајна употреба. Уште подобро, тој е отпорен на вода и лесно се мие. Не двоумете се да купите веднаш! Тоа сигурно е вредно за вашата инвестиција!Карактеристики : 1. Изграден со големи шестоаголни дренажни дупки2. Намалете ја количината на лизгави течности и масла оставени на подот3. Помош за спречување на опасни несреќи4. Идеален за употреба во бар, кујна, ресторан, како и магацин или други индустриски области каде што влагата и големиот сообраќај на стапалата се проблем5. Изработени од висококвалитетна, еколошка гума, одржлива и издржлива6. Водоотпорен и лесен за перење чисти спецификации : 1. Материјал : Гумен Полиестер ПВЦ2. Боја : Црно3. Димензии : (35,43 х 23,62) / (90 х 60)см (Л х ш х)4. Тежина : 5,73 фунти / 2,6 кгпакет Вклучува : 1 х Подна Подлога Бар Кујна Индустриска Мултифункционална Дренажна Гума Против замор Нелизгачка Шестоаголна Подлога 60*90см.


Карактеристики на понудата

Слични понуди