• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вистински Потполошки Крилја за Обука Или Изработка На Кучиња

Вистински Потполошки Крилја за Обука Или Изработка На Кучиња

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Овие крилја, 4 пара се дехидрирани за да се зачува нивната природна состојба. Потполошките се хранат органски. Ниту една хемикалија не ги допрела овие крилја. Совршен за обука на кучиња или изработка На Вистински Крилја Од Плаша за Обука На Кучиња или Изработка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди