• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Виаџо Кломлкон-Reb_combo_234_lh Мотиво Левак Цврст Месинг Едноцилиндричен Клуч

Виаџо Кломлкон-Reb_combo_234_lh Мотиво Левак Цврст Месинг Едноцилиндричен Клуч

 
DEN 5449.60

Количина на стоки
Достапно

Меката геометрија на Сетот За Влез Во Цирколо нуди неверојатен изглед со културна елеганција. Секое парче е создадено од цврст фалсификуван месинг, а потоа прецизно полирано за најелегантниот изглед.5 mm СПИН RINGONE (1) db strikeplate со еден (1) db faceplateone (1) db бравата монтажа хардвер спецификации : backset : 2-3/4"крстот создаден : 2-1/8"Работ Создаден : 1"Дебелина На Вратата : 1-3/8" до 1-3/4"предавање : должина на левата рачка : 5-3/16"рачка Проекција : 2-7/16"ШИРИНА НА ТРИМ : 2-1/2"висина на трим : 2-1/2"тежина на производот : 3 lbslatch faceplate : квадратен агол viaggio clomltcon-reb_combo_234_lh. Колекција На Мотиви. Додадете Ја Рачката На Арматурата Контемпо од нашата Колекција Мотиво, со веднаш препознатливи гребени кои додаваат индустриски шик на секој простор. Целиот Хардвер Виаџо е стандарден со луксузен механизам за скриена завртка за чиста инсталација, не оставајќи видливи сврзувачки елементи.Хардверот вијаџо е направен Во Европа и рачно склопен во САД.Карактеристики : Изработени Од цврст фалсификуван месинг и прецизно полиран За Карактеристики со супериорен квалитет скриен механизам за завртки (CSM) за чист, некомплициран стил лесен за инсталирање и работи со модерни претходно дупчени врати 1 инчен стврднат челичен завртка За клучеви За безбедносен облик C произведен Во Европа, составен Во Usalifetime Механичка Гаранција Вклучува : Две (2) склопови на копчиња и плочи-еден (1) preassembledone (1) strikeplateone (1) faceplateone (1) latchone (1) пластични анти – ротација блок (1) csm supplateone (1) csm spindleone (1) месинг bushingone (1) пластични черупка алатка (1) најлон masherone (1) Хексадецимален Клуч (1) цилиндар escutcheonone (1) вртење на палецот escutcheonone (1) цилиндерон (1) 6.


Карактеристики на понудата

Слични понуди