• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Баок фустани за Женски Женски Летен Фустан Елек Фустан Без Ракави Секојдневен Лабав Елек Фустан Полиестер за Претстојните летни денови Забава млади луѓе женски се

Баок фустани за Женски Женски Летен Фустан Елек Фустан Без Ракави Секојдневен Лабав Елек Фустан Полиестер за Претстојните летни

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

73 "Половината : 102cm/40.58 "Половината : 94см/37. Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 106cm/41.Женски Моден Обичен Ремен Со Кратки Ракави Со Краток Врат Отворен Грб секси Фустан за Печатење специфики : Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Ракавот За Печатење : Јака Без Ракави : V Дебелина На Вратот : Стандардни Карактеристики Мек материјал, лесен и удобен, Совршен За претстојните летни денови! ®Карактеристики : Длабок Врат На Душо, Над Коленото, Постава Без, Тенок Појас, Секојдневен, Секси, Цветен Принт, Бохо, Фустан Со Рафтови Од Возбуда, Стил,Секојдневен Стил ,Уникатен Дизајн,Обична Маица За Вратот V, валани ракави, висок низок раб, странично разделување, боја на боја и печатење,трендовски и елегантен.01 " Должина : 79см/31.43 " Должина : 78см/30.89 " фустани за жени 2023.


Карактеристики на понудата

Слични понуди