• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Детето На Џон Дир Бојс Камо Бејзбол Капа-ЛП72228

Детето На Џон Дир Бојс Камо Бејзбол Капа-ЛП72228

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно

Детето На Џон Дир Бојс Камо Бејзбол Капа/Капа-ЛП72228.Дете момче бејзбол капа камо.100% Памучна Твила.Се вклопува прибл : Возраст 2-4фитс обем на главата 18 5/8 " до 20 1/2", еластичен грб. Ова Е Лиценциран Производ На Џон Дир. Ви благодариме за гледање! 100% Памучна Твила. ДЕТЕТО ОДГОВАРА НА 20 " - 20. 5" ОБЕМ НА ГЛАВАТА.


Карактеристики на понудата

Слични понуди