• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Жените Лето Плоштад Јака Краток Ракав Боемски Цветни Печати Плажа Макси Фустан

Жените Лето Плоштад Јака Краток Ракав Боемски Цветни Печати Плажа Макси Фустан

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Детали : * Големина На Ознака : S-3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xl3xlbust(см)788286909498 Bust(инч)30,7 32,3 33,9 35,4 37,0 38,6 Половината(см)646872768084вист(инч)25,2 26,8 28,3 29,9 31,5 33.1 должина(см)117118119120121122 Должина(Инч)46.1 46.5 46.9 47.2 47.6 48.0 измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2 См* предмет ткаенина : полиестер* боја на предметот : вино црвено,сино,зелено,црвено,бело,печатење во боја(како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : женски летен фустан,Квадратна Јака,цветен принт,краток ракав,Шлиц,Макси Фустан,Одмор, Плажа* Состојба На Предметот : сосема нова* опис на предметот : 1) применлив пол : женска2) деколте : квадратен врат3) стил на ракав : краток ракав4) еластичност : Малку истегнато5) шема : цветен принт6) стил : мода7) соодветна сезона : лето 8) апликација : дневно,плажа* содржина на пакетот : 1*фустан предмети Не Се Вклучени како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Жените Лето Плоштад Јака Краток Ракав Боемски Цветни Печати Плажа Макси Фустан.


Карактеристики на понудата

Слични понуди