• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Награди-Партија На Годината На Кантри Музиката Маица

Награди-Партија На Годината На Кантри Музиката Маица

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб АКМ Награди-Партија На Годината На Земјата Музика Маица.


Карактеристики на понудата

Слични понуди