• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кафе Про ЦП 100-Чаша Перколирачка Урна, Нерѓосувачки Челик

Кафе Про ЦП 100-Чаша Перколирачка Урна, Нерѓосувачки Челик

 
DEN 2079.84

Количина на стоки
Достапно

Урн/Кафемат нуди голем капацитет од 100 шолји и вари приближно една шолја во минута. Изработени од нерѓосувачки челик. Кафемат нуди капак за заклучување, безбедносен шпигот и четкана завршница. УЛ/кул наведени. Црно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди