• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фустани За Жени Женски Квадратни Деколте Долги Ракави Цврст Мини Фустан Кратки Модни Мини Фустани Сина XL

Фустани За Жени Женски Квадратни Деколте Долги Ракави Цврст Мини Фустан Кратки Модни Мини Фустани Сина XL

 
DEN 495.84

Количина на стоки
Достапно

Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класичниот дизајн може да ви овозможи да имате многу начини да одговарате, ако сакате да носите фустани тогаш ова лето тоа ќе биде суштински фустан во вашиот плакар.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Обезбедени услуги : Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви ја обезбедиме најдобрата услуга, ви посакуваме добро искуство за купување!. Карактеристика : Женски фустанквадратно Деколте Долг Ракав Цврст Мини Фустан.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см. Повод : можете да го носите овој прекрасен фустан за да шетате на плажа со вашите пријатели и да направите убави слики; можете исто така да го носите за да одите на состанок со вашата сакана, овој фустан ќе ве направи гламурозен пред вашиот љубовник; секако дека можете да го носите и на забава, носењето нема да направи да изгледате непостоечки во толпата. Изработен Од Висококвалитетен И Висока Густина 100% Шифон.Извинете За Непријатностите. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Материјал : 100% Шифонбојки : Розова, Вино, Светло Виолетова, Сина, Црна, Зеленило : С,М,Л, Хлтебелина : Лесна И Дише Сезона : Пролет/Лето /all Стил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Секојдневен, Моден Повод : Забава, Одмор, Викенд, Патување, крајбрежен пакет за одмор вклучен : 1 Еез Женски Фустан.


Карактеристики на понудата

Слични понуди