• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ронг Јун Женски Блузи Облечени Обични Дуксери За Женска Женска Блуза Секојдневен Печатен Кружен Врат Со Долги Ракави Раглан Маица Топ Разнобоен ХХХЛ

Ронг Јун Женски Блузи Облечени Обични Дуксери За Женска Женска Блуза Секојдневен Печатен Кружен Врат Со Долги Ракави Раглан

 
DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно

Женска Блуза Секојдневен Печатен Тркалезен Врат Со Долги Ракави Раглан Маица Врвопис1. [Ткаенина] : висококвалитетни имитациони памучни долги ракави, целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата и многу удобна за носење во текот на целиот ден2. [Дизајн] : Женска кошула, секојдневен врв, дизајн на тркалезен врат, лабаво монтирање, удобен материјал3. [Појавување] : Спарете со Хеланки, јакна, фармерки, каприс, панталони или здолниште во пролет илиumn за да бидете поелегантни и женствени4. [Прилика] : Женските модерни кошули се погодни за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излегување, забава, дома и секојдневно носење5. ● Чистење и нега : Измијте со ладна вода и избришете ја суво. Не користете претерано висока температура на водата за време на чистењето за да избегнете избледување. Различни монитори може да имаат мала разлика во Бојата при гледање. Ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Прилика : слободно време, Материјал : Полиестер, спандекспатер тип : стил на печатење : секојдневен и сексилегија : дебелина На Долги ракави : стандарден метод за чистење : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 парче Женски Врвен Бустраглан Sleeve Length S110cm/43.31"70cm/27.56"69cm/27.17"M116cm/45.67"71cm/27.95"70cm/27.56"L122cm/48.03"72.5 cm/28.54"71cm/27.95"XL128cm/50.39"74cm/29.13"72cm/28.35"XXL136cm/53.54"75.5 cm/29.72"73cm/28.74"XXXL146cm/57.48"77cm/30.31"74.5 cm/29.33" Големина : SBust : 110cm/43.31"Раглан Ракав : 70cm/27.56"Должина : 69cm/27.17"Големина : MBust : 116cm/45.67"Раглан Ракав : 71cm/27.95"Должина : 70cm/27.56"Големина : LBust : 122cm/48.03"Раглан Ракав : 72,5 см/28,54"должина : 71 См/27,95"големина : xlbust : 128cm/50,39"раглан ракав : 74cm/29,13"должина : 72cm/28,35"големина : xxlbust : 136cm/53,54"Раглан Долги ракави кошули за жени. дуксери за жени. женски врвови со долги ракави. женска свирка. преголем дуксер.


Карактеристики на понудата

Слични понуди