• Најдобра цена
  • Неодамнешно
6-1-2 Штекер Капа Завртка - Челик-Црн Оксид-УНЦ-Пкг НА-САД-ХО ГЛО-Б2199051

6-1-2 Штекер Капа Завртка - Челик-Црн Оксид-УНЦ-Пкг НА-САД-ХО ГЛО-Б2199051

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

6-32 Х 1/2 " ШТЕКЕР КАПА ЗАВРТКА - ЧЕЛИК-ЦРН ОКСИД-УНЦ-ПКГ ОД 100 - САД-ХОЛО-КРОМ 72042 ПРИКЛУЧОК ГЛАВАТА КАПА ЗАВРТКИ СЕ ИДЕАЛНИ ЗА ПРЕЦИЗНА РАБОТА СО БЛИСКИ ТОЛЕРАНЦИИ И АПЛИКАЦИИ КОИ ИМААТ ПОТРЕБА ОД ДОБРО АЛАТКИ ИЗГЛЕД. ЗАВРТКИТЕ ЗА КАПАЧЕ НА ГЛАВАТА НА ШТЕКЕРОТ ОБЕЗБЕДУВААТ ПОГОЛЕМА ЦВРСТИНА НА ИСТЕГНУВАЊЕ ОД ЕКВИВАЛЕНТНИТЕ ШЕСТОАГОЛНИ КАПАЧИЊА ЗА ГЛАВА, ДОДЕКА БАРААТ ПОМАЛА ПОВРШИНА ЗА КОНТРАБОР. ТЕРМИЧКАТА ЗАВРШНИЦА НА ЦРНИОТ ОКСИД ИМА СТАНДАРДНА ЗАВРШНИЦА ЗА ТЕРМИЧКА ОБРАБОТКА КОЈА ВКЛУЧУВА ЛЕСНО МАСЛО ЗА СУШЕЊЕ; ХЕМИСКИОТ ЦРН ОКСИД Е ХЕМИСКИ ТРЕТМАН ПЛУС ' РЃА БЕЗ МАСЛО ЗА СУШЕЊЕ. 1pc 6-32 x 1-2" Приклучок Капа Завртка - Челик-Црн Оксид-UNC-Pkg на 100-САД-Хо 72042 ГЛО-Б2199051.


Карактеристики на понудата

Слични понуди