• Најдобра цена
  • Неодамнешно
3д Кошули за маици за удобност за Фудбал Со Кратки Ракави За Мажи И Мали Деца, Шема На Гоку, Мултизирање, Погодни За Работа И Датум За Носење

3д Кошули за маици за удобност за Фудбал Со Кратки Ракави За Мажи И Мали Деца, Шема На Гоку, Мултизирање, Погодни За Работа

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Декорација/Процес : Печатење. Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип на издание : Редовно Вклопување. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Редовно. Тип На Големина : Редовна Големина. Материјал : Полиестер. Активност : Забава, Дневно, Патување,Домаќинство, Одмор. Деколте : Кошули. Шема : Апстракт. Специјални Белешки : податоци За оваа големина поради различни методи на мерење, грешката во рамките на 2-4см е нормална. . 3д Кошули за маици за удобност за Фудбал Со Кратки Ракави За Мажи и Мали Деца, Шема На Гоку, Мултизирање, Погодни за Работа и Датум за Носење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди