• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Европски Златен Блиц Евердарк Црн Бронзерс Внатрешен Лосион за Сончање, фл оз

Европски Златен Блиц Евердарк Црн Бронзерс Внатрешен Лосион за Сончање, фл оз

 
DEN 464.00

Количина на стоки
Достапно

200х Евердарк? Црни Бронзери Внатрешен Лосион За Сончање Прифатете Ја Црната Боја.Овој лосион 200 X е нашата најтемна формула за сончање досега! Евердарк? Црните Бронзери и даваат на вашата кожа убава длабока бронза достојна за завист. Оваа револуционерна боја е надополнета со супер мека силиконска апликација за да го направите вашиот тен прекрасен за допир како што е за гледање. Карактеристики На производот салон формула. Ултра темно сончање. Комплекс за подобрување на тетоважата. Заводлива силиконска емулзија. Нема тестирање на животни. Диспензерот-Рециклирање Креативни Лаборатории, Ад., 1325 Еагандале Кт. #110, Еаган, мн, 55121.


Карактеристики на понудата

Слични понуди