• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Капи Жени Волна Мешавина Беретка Обични Бои Дами Жени Девојки Мода Шапка Бела

Капи Жени Волна Мешавина Беретка Обични Бои Дами Жени Девојки Мода Шапка Бела

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Жените Волна Мешавина Беретка Обичен Бои Дами Жени Девојки Мода Шапка Карактеристики : Моден дизајн, Сосема Нов, висок квалитет! Сезона : Лето : Унисекс Повод : Обичен Материјал : Акриликтна Дебелина : Стандардниот Пакет вклучува : што добивате : 1 ПАРЧИЊА Хатнота : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни Во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Големина : 56-58см 100% сосема ново. Одличен подарок за стилски девојки. Стилски и Дише, удобен, спречува уживање во дизајнот ве прави попривлечни. Сесрдно да ве направиме задоволни производи е нашата цел, ви благодариме за купувањето и имајте среќен ден. Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.


Карактеристики на понудата

Слични понуди