• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дцента Двослојна Капа За Чадор Жени Мажи Преклопен Сонце Дожд Со Прилагодлива Лента За Глава За Риболов Кампување Пешачење

Дцента Двослојна Капа За Чадор Жени Мажи Преклопен Сонце Дожд Со Прилагодлива Лента За Глава За Риболов Кампување Пешачење

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Дцента Двослојна Капа За Чадор Жени Мажи Преклопен Сончев Дожд Со Прилагодлива Лента За Глава За Риболов Кампување Пешачењецента Двослојна Капа За Чадор Жени Мажи Преклопен Сончев Дожд Со Прилагодлива Лента За Глава за Риболов Кампување Пешачењекарактеристики : . Премиум железни ребра структура, цврсти и цврсти. Работи одлично и во сончеви и во дождливи денови.Блокира топлина и зраци со сребрена обвивка,спречува ефикасно. 37.4" дијаметар на чадорот, доволно широк за да ги задржи главата и рацете од дожд. Двослојниот дизајн обезбедува подобра вентилација, а слојот може да се појави. Одговара за главата на повеќето возрасни (обем На Главата : 35-50см/13,8-19,6 инчи). Прилагодлив ремен за брадата со брава за цврсто држење на место под брадата. Повлечете го јажето на отворот и притиснете го копчето за автоматско повлекување. Лесно се преклопува во големина на патување, конвенционален за носење и складирање. Погоден за риболов,кампување,пешачење,монтирање итн. Спецификација : . Боја : Сина / Сребрена / Кафеава (опционално). Расплетуван дијаметар : 95 см / 37,4 инчи. дијаметар : 42 см / 16.5 во. Должина на преклопување : 33 см / 13,0 инчи. Обем на главата : 35-50 см / 13,8 - 19,6 инчи. Тежина : Прибл. 324 г / 0,7 фунти. Пакет Листа : . 1* Двослојна Капа За Чадор. ЗАБЕЛЕШКА : внатрешната боја на чадорот ќе испрати по случаен избор,но не влијае на количината и квалитетот. Премиум железни ребра структура, цврсти и цврсти. Работи одлично и во сончеви и во дождливи денови.Блокира топлина и зраци со сребрена обвивка,спречува ефикасно. 37,4" дијаметар на чадорот, доволно широк за да ги задржи главата и рацете од дожд. Двослојниот дизајн обезбедува подобра вентилација, а слојот може да се појави. Одговара за главата на повеќето возрасни (обем На Главата : 35-50см/13,8-19,6 инчи).


Карактеристики на понудата

Слични понуди