• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Патничка Торба За Шминка Козметичка Торба Со Дизајн На Шема Пренослива Мала Торбичка За Шминка Стп Кожен Козметички Организатор МФ126

Патничка Торба За Шминка Козметичка Торба Со Дизајн На Шема Пренослива Мала Торбичка За Шминка Стп Кожен Козметички Организатор

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

Висококвалитетен Материјал-малите кеси за шминка изработени од водоотпорна стп кожа и заедно со квалитетен метален патент лесно се чистат и се изведуваат добро во спречува навлажнување или лизгање на работите внатре.Димензии-големината на оваа пренослива козметичка кеса е 6,8х5, 9х2, 3инч, лесен за носење кармин, трепки, сенка за очи, сјај за усни, крема за сончање и така натаму.Пренослив Организатор На Шминка - со мала големина и мала тежина (0,22 фунти), козметичката кеса се вклопува во повеќето чанти и лесно се носи каде и да одите.Разновидни Чанти За Шминка-тоа е повеќе од торба за шминка, може да се користи и за ставање други дневни најважни работи, на пример моливи, електронски додатоци или телефони. Совршен за секојдневна употреба и во движење.Идеи за подароци : Нашата мала торбичка модерен изглед, извонредни обрасци, што е мека и мала тежина за жени, тинејџери и девојки. Совршен подарок за Денот на Вљубените, годишнината, роденденот, Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката. Патничка Торба За Шминка Козметичка Торба Со Дизајн На Шема Пренослива Мала Торбичка ЗА Шминка Стп Козметички Организатор Мф126.


Карактеристики на понудата

Слични понуди