• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Гвиеопда Тренерка За Жени Кошула И Шорцеви Со Копчиња Со Долги Ракави

Гвиеопда Тренерка За Жени Кошула И Шорцеви Со Копчиња Со Долги Ракави

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Големина шема : . Големина (см). S t Tops должина : t19t Back биста : t39. 5tpants должина : t39пресврт : t63t Hip : t105. М t Tops должина : t20t Back биста : t42tpants должина : t40пресврт : t68t Hip : t110. L t Tops должина : t21t Back биста : t44. 5tpants должина : t41пресврт : t73t Hip : t115. XL ttops должина : t22t Back биста : t48. 5tpants должина : t42пресврт : t81t Hip : t123. Големина (инч). S t Tops должина : t7. 48t Bust : t15. 55tpants должина : t15. 35пресврт : t24. 8 t Hip : t41. 34. М t Tops должина : t7, 87t Bust : t16, 54tpants должина : t15, 75пресврт : t26, 77t Hip : t43, 31. L t Tops должина : t8, 27t Bust : t17, 52tpants должина : t16, 14пресврт : t28, 74t Hip : t45, 28. XL ttops должина : t8. 66t Bust : t19. 09tpants должина : t16. 54пресврт : t31. 89t Hip : t48. 43. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Шема : Обична. Соодветна возраст : Возрасни. Применлив пол : Женски. Изборна боја : Бела, црна, зелена, кајсија. Содржина На Пакетот. 1* Врв, 1* панталони материјал погоден за Кожата : Изработен од полиестерска ткаенина, направете ја облеката лесна и дише, мека на допир и удобна за носење, не е лесна за брчки. Стилски дизајн : стил во цврста боја, лежерна маица со завој со среден ракав со врат, одговара на класичните кратки панталони со лампион со висок струк, ве прави пошик и попривлечни. Применливи прилики : Одличен избор за носење во какви било прилики, како што се : секојдневно носење, улица, одмор, забава, домашна облека, клуб, запознавање, шопинг, патување и многу повеќе. Идеален подарок : овие совршени комплети панталони се особено погодни за роденден, Ден на Вљубените, празник, како подарок за вашата девојка, сопруга, женски пријатели, тие мора да бидат многу среќни. Големина на пакетот : S/M/L/XL, ве молиме погледнете ги деталите за големината во описот, сликата или табелата со големини пред да нарачате.


Карактеристики на понудата

Слични понуди