• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каицр Обични Чевли За Девојчиња За Бебиња, Мали Меки Влакна Против Лизгање Слатки Чизми Папучи

Каицр Обични Чевли За Девојчиња За Бебиња, Мали Меки Влакна Против Лизгање Слатки Чизми Папучи

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 12-18 месецидолжина : t13Должина на туцоле : t13Должина на лимена ѓон : t12, 5.Обични Чевли За Девојчиња За Бебиња ,Мали Меки Влакна Против Лизгање Слатки Чизми Папучи. Содржина На Пакетот. (1 инч=2,54 см). 6-12 месеци должина : t12Должина на туцоле : t12Должина на лимена ѓон : t11, 5.


Карактеристики на понудата

Слични понуди