• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Dressга Мало Девојче Фустан Облека Деца Четврти Јули Независен Ден Ѕвезда Ленти Отпечатоци Кратки Ракави Партија Принцеза Фустани

Dressга Мало Девојче Фустан Облека Деца Четврти Јули Независен Ден Ѕвезда Ленти Отпечатоци Кратки Ракави Партија Принцеза Фустани

 
DEN 169.28

Количина на стоки
Достапно

Пол : Девојки. Сезони : Лето. Прилики : овие цветни девојки се облекуваат погодни за секојдневно носење/основно училиште и пригода како свадбена забава, празнична забава, крштевање, роденденска забава итн.Големина шема : . Големина : 110 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 68см/26,77" Половината : 45см/17,72" Ракав : 14см/5,51" Должина : 73см/28,74"Големина : 120 Препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 72см/28,35" Половината : 47см/18,50" ракав : 15см/5,91" Должина : 78см/30.71"Големина : 130 препорачана возраст : 5-6 години биста : 76см/29.92" половината : 49см/19.29" ракав : 16см/6.30" должина : 83см/32.68"Големина : 140 препорачана возраст : 7-8 години биста : 80см/31.50" половината : 51см/20.08" ракав : 17см/6,69" должина : 88см/34,65"големина : 150 препорачана возраст : 9-10 години биста : 84см/33,07" половината : 53см/20,87" ракав : 18см/7,09" должина : 93см/36,61"големина : 160 препорачана Возраст : 10-12 години биста : 88см/34,65" половината : 55см/21.65" ракав : 19см/7.48" должина : 98см/38.58" принцеза фустани за девојки убава цвет печатење деца пролет лето мода фустан партија дома училиште деца облека. Стил : основни девојки фустан дизајн О-врат, краток ракав,цврсти бои, должина на средината на коленото, плисирани, едноставни, но елегантни. Многу различни бои за вашиот избор, големини за 0-13 години девојки. Материјал : фустан за девојче ткаенината Е Полиестер И Спандекс. тоа е удобно и дише одговара за деца мека кожа.Издржлив лепење, погоден за активни девојки. Прилика : фустанот е одличен подарок за роденденот на вашето слатко бебе, забава, велигденски фустан, фотографија, специјални настани и секојдневно носење. детско мало девојче фустан погоден за лето, пролет, fall, лесен за комбинирање со јакни или кардигани.


Карактеристики на понудата

Слични понуди