• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дуксери За Жени Со Џеб Џеб Преголеми Женски Дуксер Со Качулка Хенли Со Качулка Копче Надолу Пуловер Џемпер Женска Големина Женска Облека Со Средни Долги Ракави Врв

Дуксери За Жени Со Џеб Џеб Преголеми Женски Дуксер Со Качулка Хенли Со Качулка Копче Надолу Пуловер Џемпер Женска Големина Женска

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

88" Рамо : 62см/24.Стил : Темпераментно Патување : Одговара на големината на сезоната : Цела Сезона : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн.74"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 138СМ/54.98" ракав : 60см/23.20" должина : 74см/29.


Карактеристики на понудата

Слични понуди