• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Про 26. Комплет За Лежиште За Поврзување На Рачката За Нишање

Про 26. Комплет За Лежиште За Поврзување На Рачката За Нишање

 
DEN 1404.32

Количина на стоки
Достапно

Прокс Тркачки Делови Поврзување обнова колекции се достапни За надвор од патот апликации. Комплетните комплети за обнова доаѓаат со сите потребни делови што ви се потребни за целосно обновување на рацете за поврзување.Испорачаните шахти се направени од челик со 52100 лежишта и прецизна земја.Игла лежишта се направени од 52100 лого челик, ARC61-65 термички обработени и имаат ST13 челик школка.Чаурите се стврднати и обложени со куќиште за да се спречи абење и корозија.Сите комплети за поврзување вклучуваат долни комплети за лежишта за удари. Прокс 26.110065 Нишалка Поврзување Лого Комплет.


Карактеристики на понудата

Слични понуди