• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фкфом Козметичка Торба Водоотпорен Преносни Тоалети Транспарентен Куфер-И

Фкфом Козметичка Торба Водоотпорен Преносни Тоалети Транспарентен Куфер-И

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Козметичка Торба201г Водоотпорни Преносни Проѕирни Патни Куќишта За Тоалетикарактеристика : главните карактеристики на овој производ се следниве : висококвалитетен, издржлив,секојдневен, мек, патент, пренослив, разнобоен, мал и едноставен, повеќенаменски, лесен ,дизајн на оддел, лесен за наоѓање и употреба, погоден за различни прилики, е идеален избор за подарок.Материјал на производот : Висококвалитетен Водоотпорен Пвц Материјал Опис : Боја : повеќебоен облик : шминка торбичка : 201gclousure Тип : патентприменлива Сцена : шопинг, патување, Домашно Применлив Пол : Женска Големина : S : 22*8*12cm; M : 27*10*16cm; L : 31*12*21cm [Материјал] : Висококвалитетен Водоотпорен пвц Материјал Големина : С : 22*8*12СМ. М : 27*10*16см; Л : 31*12*21см. Стил На Дизајн : Обликот На Производот Е Лесен За Кутија И Лесен За Носење И Држење, Бојата Е Осакатена, Целокупниот Дизајн Е Едноставен, Убав И Дарежлив.


Карактеристики на понудата

Слични понуди