• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Летни Фустани Женска Мода Лабава Удобна V Вратот Кратки Ракави Долг Фустан За Жени КАКИ XL

Женски Летни Фустани Женска Мода Лабава Удобна V Вратот Кратки Ракави Долг Фустан За Жени КАКИ XL

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

28" Рамо : 41см/16.06" должина : 98cm/38. летни фустани 2023,фустани за жени 2023,венчаници за жени, летен фустан, женски летни фустани, летни фустани за жени,бел фустан жени,плус големина летни фустани,летни фустани,сарафани за жени,женски фустани, макси фустани за жени 2023 обични.58"Големина : xl биста : 102cm/40. Рачно Перење Или Ниска Температура За Машинско Перење. Големина : М Биста : 94см/37.


Карактеристики на понудата

Слични понуди