• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Baocc електрични алатки pean Да го приклучите Јп Велика Британија Патување ЕУ АДАПТЕР Адаптер Мали Апарати

Baocc електрични алатки pean Да го приклучите Јп Велика Британија Патување ЕУ АДАПТЕР Адаптер Мали Апарати

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите.Овој производ е многу погоден за поддршка на употребата на извозни електрични производи.Овој производ е многу погоден за поддршка на употребата на извозни електрични производи. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро. Тој е целосно одобрен и безбеден за употреба. Идеален за патување со вас доволно е мал за да го земете рачниот багаж и е суштински производ кога патувате во странство. Применливи региони : Германија, Франција, Индонезија, Јужна Кореја, Австрија, Белгија, Данска, Унгарија, Холандија, Норвешка, Полска, Португалија, Шпанија, Шведска, Русија и така натаму. Применливи региони : Германија, Франција, Индонезија, Јужна Кореја, Австрија, Белгија, Данска, Унгарија, Холандија, Норвешка, Полска, Португалија, Шпанија, Шведска, Русија и така натаму. (Дијаметар на пин : 4,0 мм)делот излез (приклучок) е : Британски / англиски стандарден приклучок, прифатлив - Британски / англиски приклучок три-пински приклучок.Велика Британија ДО ЕУ Евро Европа Европски Адаптер За Патување приклучок 2 во 1 Адаптер Карактеристики : Бело ВЕЛИКА БРИТАНИЈА До Еу Адаптер За Патувањеоваа ВЕЛИКА британија до еу адаптер за патување е наведена по врвна цена добро е изработена и квалитетна.Карактеристики на производот : британскиот / Британскиот стандарден приклучок на трите пина во-европски (германски / француски) двојна тркалезна игла.Суровини, Апсцес Вклучени : 1 x Велика БРИТАНИЈА На Еу Патување Адаптер. Велика Британија ДО ЕУ Евро Европа Европски Адаптер За Патување приклучок 2 во 1 Адаптер Карактеристики : Бело ВЕЛИКА БРИТАНИЈА До Еу Адаптер За Патувањеоваа ВЕЛИКА британија до еу адаптер за патување е наведена по врвна цена добро е изработена и квалитетна.Суровини, Апсцес Вклучени : 1 x ВЕЛИКА БРИТАНИЈА За Патување ВО ЕУ Адаптер Електрични Алатки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди