• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Fonwoon Отворено Славина Покривка Славина Замрзнување Заштита За Тапа Отворено Славина Чорапи За Зима Надвор

Fonwoon Отворено Славина Покривка Славина Замрзнување Заштита За Тапа Отворено Славина Чорапи За Зима Надвор

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Надворешна Покривка За Покривање На Славината Заштита Од Замрзнување За Чешми За Чешми На Отворено За Зимски Надворешен Опис : Заштитете ја вашата надворешна славина од зимски прозорци со нашиот чорап за славина овој модел е тип на врвка за влечење. Отворете го вакуумскиот пакет, ставете ја славината и затегнете го јажето. Потребни се само три чекори за да ја поправите славината на отворено. Многу е лесно да се расклопите и повторно инсталирате кога треба да ја исцедите водата. Школка што не може да се нападне е многу добро направена и одржувана во добра состојба, отпорна На ниски температури Само лизнете го капакот врз лигавчето на славината или цревото и затегнете ја големината на јажето за да се справите со сите стандардни славини.Лизгајте кон надворешната чешма и затегнете Го Јажето Материјал : Оксфорд крпа боја : Црна големина : .15x21 cm Package вклучува : 2 парчиња Отворено Тапа Опфаќа Kwerti Отворено Славина Покривка Славина Замрзнување Заштита За Чешма Отворено Славина Чорапи За Зима Надвор. Обезбедување квалитет - нашите производи се изработени од избрани висококвалитетни материјали, дизајнирани да ви го олеснат домашниот живот. Интимна услуга - ако најдете незадоволство од производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот за вас онлајн 24 часа на ден. Едноставен за употреба-производот е лесен за употреба и лесен за ракување, додавајќи радост во вашиот живот. Заштедете простор - нашите домашни производи заземаат многу малку од вашиот простор кога не се користат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди