• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фетерна Мода Жени Лабава Летна Вратоврска Печатени Маици Со Кратки ракави макси фустани за жени 

Фетерна Мода Жени Лабава Летна Вратоврска Печатени Маици Со Кратки ракави макси фустани за жени 

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање.84" Должина : 73см/28.01" Ракав : 21см/8.17"големина : м биста : 98см/38.74" големина : хххл биста : 114см/44. Нема намалување.74"Големина : xxxl биста : 114см/44.13" Тој Е Многу мек, удобен, растеглив, со мала тежина, но Не Се Гледа.✿Дизајн : оваа симпатична дама маици е симпатична Убава печатење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди