• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каролини Богатства BB9327JMAT Лавовски Зајак Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

Каролини Богатства BB9327JMAT Лавовски Зајак Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Оваа подна подлога е трајно обоена во нашиот објект Во Мобиле, Алабама. Внатре во подлогата има неколку слоеви за да се држи заедно и да се обезбеди поголема издржливост.Каролини Богатства BB9327 JMAT Lionhead Зајакот Божиќ Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојдовте Мат 24x36 Вратата Божиќ Lionhead Зајакот Вратата. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Исчистете го килимот со благ детергент. Не чистете со четка за да не ја повлечете дремката на филцот на горниот слој на подлогата. Подлогата е со димензии 36 инчи од најдолгата страна и 24 од задниот дел на подлогата напред. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата. Можете да користите и машина за перење. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати. Внимавајте да не извадите лежалка во тој процес. Подароци За Зајаци од лавови, колекционерски предмети За Зајаци Од Лавови, врати За зајаци Од Лавови, прават одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за чувари, подароци за ветеринари или подароци за речиси секој. Горниот слој на оваа декоративна подлога е полиестерски филц. Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Оваа подлога може да се користи или како внатрешна патосница за влез или надворешна подлога за добредојде.


Карактеристики на понудата

Слични понуди