• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ајомет Мажи Работат Панталони Права Нога Девет Точка Тренд Лето Тенок Fall Чувство Широки Нозе Мажи

Ајомет Мажи Работат Панталони Права Нога Девет Точка Тренд Лето Тенок Fall Чувство Широки Нозе Мажи

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Мажите Работат Панталони Директно Нога Девет Точка Тренд Лето Тенок Fall Чувство Широк Нозе Мажи.Сезони : Лето . Пол : Мажи. Прилики : Спорт, Плажа и Секојдневен . Материјал : Памук . Тип на шема : Цврст . Стил : Мода. Должина : Долго . Одговара : Одговара За Машинско перење Или миење раце, без намалување после миење. Удобноста го исполнува стилот : Нашите спортски панталони се изработени од удобна мешавина од 65% полиестер и 35% памук, нудејќи меко и дишечко искуство. Дизајнот со тенок фит со технологија за истегнување обезбедува подобрено движење и целодневна удобност. Совршен за секоја активност, без разлика дали лежите дома или удирате во теретана. Практичен дизајн со три џебови : Останете организирани во движење со нашите машки спортски панталони за моден напред. Одликувајќи се со два длабоки странични џебови и еден заден џеб, можете безбедно да ги чувате телефонот, клучевите или паричникот додека џогирате или трчате. Не грижете се повеќе за губење на вашите работи. Елегантни и модерни : Нашите спортски панталони се дизајнирани со прилагодлива внатрешна врвка за влечење и еластичен појас за персонализирано вклопување. Заострената нога и витката силуета ќе направат да изгледате без напор стилски и фит. Подгответе се да го преземете секој тренинг или вежбање во стил. Разновидни и практични : Овие Лесни џогери панталони се совршени за различни прилики. Без разлика дали станува збор за слободно време во теретана, активности на отворено или спортови како џогирање, трчање, тренинг, пешачење, јога, па дури и секојдневно носење, нашите спортски панталони ве покрија. Тие исто така прават одлични подароци за вашите најблиски.


Карактеристики на понудата

Слични понуди