• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Гилигилисо Женска Двострана Корална Кадифена Јакна За Облека Одговара На Женски Корален Кадифен Џемпер Со Патент, Кадифен Задебелен Есенски И Зимски Нов Двостран

Гилигилисо Женска Двострана Корална Кадифена Јакна За Облека Одговара На Женски Корален Кадифен Џемпер Со Патент, Кадифен Задебелен

 
DEN 1039.84

Количина на стоки
Достапно

Изберете ја вистинската големина! Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.94"ракав : 66cm/25. Овој машки капут ви носи мода и удобност, разликувајќи ве од другите меки зимски јакни.38 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40. Сезона : aut и зима пол : Женска Пригода : слободно време, забава, дневно,Стил : секојдневна и топла должина на ракавот : целосна должина : нормална погодна за : женска дебелина : метод на перење со пената : ладно миење раце, закачување или сушење што можете да купите : 1 ПАРЧИЊА женски палта. Погоден заumn и зима.Прилика : забава, состанок, Дневен Стил на патување : кадифен капут, погоден за секојдневно носење, на отворено, патување, состаноци, забави, клубови, канцеларии итн. Содржина на пакетот : 1 женски дуксер. Носете Го Насекаде - нашата класична јакна за дизајн е погодна за деловни слободни денови, работа, состаноци со вашата убава сопруга или девојка, викенд активности на отворено, задачи, училиште итн. Кога ќе ја облечете оваа мека јакна за удобност, тоа ќе ви даде остар и модерен изглед. Редовните и пристојни шевови пренесуваат изработка на високо ниво на внимателен начин. Овој капут е погоден за Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година и други празници. Останете Топли И Заштитени-Изберете од нашите палта за мажи за да одговараат на различни временски услови. Ако имате било какви прашања пред или купување на палтото, ве молиме слободно контактирајте не. Овој безвременски капут е задолжителен за мажите, осигурувајќи дека никогаш нема да излезете од мода.


Карактеристики на понудата

Слични понуди