• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Врвови Печатена Блуза Со Кратки Ракави Обични Жени Летни Тркалезни Деколте Маици Туника Кошули Сини М

Женски Врвови Печатена Блуза Со Кратки Ракави Обични Жени Летни Тркалезни Деколте Маици Туника Кошули Сини М

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен. Овој Врв е супер мек и изгледа елегантно! Носете ја оваа кошула кога сакате да ја покажете вашата помека и повеќе женствена страна. Телото на блузата има лабав крој што се движи со секој чекор што го правите.Материјал : 52% Памук,42% Полиестер,6% Spandex Colors : Blue Size : Msleveve Должина : Краток Ракав Деколте : Тркалезна Деколте Шема : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро,Европа, Долмансезона : Пролет, Лето Повод : Семејство, Одмор, Работа, Вработување, патување пакет вклучени : 1 Компјутер Жени Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Оваа ткаенина одржува лесна, но не проѕирна,удобна и дише за носење. Трендовски, шарен дизајн на отпечатоци ви овозможува да ја изразите вашата личност. Мода, Специјален, Мек и прекрасен женски врв за лето, можете да го спарите со фармерки или нозе, Одлично За секојдневниот живот, забава, плажа,. Погодна Пригода : секојдневна, шопинг, датум, улица, канцеларија, работа, основна, плажа, забава, на отворено, секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. Оваа Летна Маица имаше подобро миење раце, суво обложено, но достапно е и машинско перење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди