• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Облека За плажа Едноделни Костуми Без Жица Со Подлога Женско Боди Облека За Бања Женска Облека Костими За Капење Женски Боди Лето

Облека За плажа Едноделни Костуми Без Жица Со Подлога Женско Боди Облека За Бања Женска Облека Костими За Капење Женски Боди

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Материјал : најлоноригин : Континентален Кинески Пол : Женски Тип На Шема : Печатење : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина Број на модел : YY20122401 L 82% Најлон, 18% Спандекс. Повлечете го затворањето. Овој костими за капење карактеристики разбушавен И се фрлам V вратот, мода и ласкави degign. Избришани предни ефекти за контрола на стомакот и покажете ја вашата крива совршено високиот дизајн на ногата и долниот дел на грбот го прават монокини костимот за капење дрзок и секси. Едноделните костими за капење вградени во отстранлива подлога и прилагодливи ремени за прилагодено монтирање и практично перење. Солиден костим за пливање ќе ја задоволи вашата потреба за забава на плажа, базен, семеен летен тропски одмор и меден месец.


Карактеристики на понудата

Слични понуди