• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ројалов Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Фустан со Кратки Ракави На Плажа Со Краток Ракав летни фустани за жени 

Ројалов Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Фустан со Кратки Ракави На Плажа Со Краток Ракав летни фустани за жени 

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Фустан За Замав На Плажа Со Кратки Ракави Со Врат Со Врат ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Dress Size Bust Shoulder Sleeve Waisthiplengths92cm/36.22"40cm/15.75"23cm/9.06"86cm/33.86"144cm/56.69"115cm/45.28"M98cm/38.58"42cm/16.54"24cm/9.45"92cm/36.22"150cm/59.06"116cm/45.67"L104cm/40.94"44cm/17.32"25cm/9.84"98cm/38.58"156cm/61.42"117cm/46.06"XL110cm/43.31"46cm/18.11"26cm/10.24"104cm/40.94"162cm/63.78"118cm/46.46"XXL118cm/46.46"48cm/18.90"27cm/10.63"112cm/44.09"170cm/66.93"119cm/46.85"XXXL126cm/49.61"50cm/19.69"28cm/11.02"120cm/47.24"178cm/70.08"120cm/47.24" ● Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење. + Стилскиот и Моден дизајн ве прават попривлечни. Овој Фустан е прекрасен!Не пропуштајте го овој фустан.


Карактеристики на понудата

Слични понуди