• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Длабоко Црвени Класични Автомобили Преглед Модел Престилка Прилагодлив Лигавче Памук Лен Скара Кујна Џеб Pinafore

Длабоко Црвени Класични Автомобили Преглед Модел Престилка Прилагодлив Лигавче Памук Лен Скара Кујна Џеб Pinafore

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Големина : 70см х 67см ( )Класификација : Престилка Карактеристика : - дизајн на мешавина од памук-поли : мек на допир и абење.- Ослободени од штетни хемикалии.- Се одликува со џеб за држење дополнителни четки, налепници или други материјали.- Долги врски кои лесно може да се променат за да одговараат на повеќето големини.- Машинско перење, се спротивставува на брчките и намалувањето.- Совршен подарок за шпорети, уметници, шанкери за кафе, пријатели, љубовници, сопруги и сопрузи или семејства, за да ја одржуваат облеката гнездо и чиста.Материјал : Изработен Од памучно-поли мешавина од твил количина на пакување : 1 х Престилка овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Длабоко Црвени Класични Автомобили Преглед Модел Престилка Прилагодливи Лигавче Памук Лен Кујна Џеб Пинафор.


Карактеристики на понудата

Слични понуди