• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бобасндм Појас Живописна Боја Роза Цвет Венчаница Појас Удобно За Носење Добро За Сопругата

Бобасндм Појас Живописна Боја Роза Цвет Венчаница Појас Удобно За Носење Добро За Сопругата

 
DEN 415.84

Количина на стоки
Достапно

Опис : појасот За венчаница доаѓа со сјајни вештачки кристали и декор од цвет од роза, што ќе ве направи пошармантни и елегантни.Овој појас отпорен на абење и против избледување има долг животен век што може да го користите за украсување венчаница, вечерен фустан, etc.It изработен е од висококвалитетен материјал од ткаенина.Должината на ременот е 270 см, а ширината е 4 см. Должината на декоративниот дел е 30 см, а ширината е 9 см.Овој производ е погоден за свадба, свршувачка, забава, жени, девојчиња итн.Име на предметот : Венчаница Сашматеријал : Ткаенинакарактеристики : Лесен, Убав, Привлечен пол : Женска Боја : Црна, Бела, Сина, Зелена, Розова, Каки, Светло Виолетова, Шампањ, Млечно Бела Боја Детали : Должина На Ременот : 270см/106.30" (Прибл.)Ширина на ременот : 4см/1,57 " (Прибл.) Декор Големина На Дел : 30см х 9см/11.81 "х 3.54" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Свадба Фустан Појас(Други Не Се Вклучени) овој производ е погоден За свадба, свршувачка, забава, жени, девојчиња итн. Појасот за венчаница доаѓа со сјајни вештачки кристали и декор од цвет од роза, што ќе ве направи пошармантни и елегантни. Дизајниран со сјајни вештачки кристали и декор од розово цвеќе, овој производ може високо да ја осветли вашата целокупна убавина. Украсен со сјајни вештачки кристали и декор од розово цвеќе, овој производ ќе додаде повеќе боја и шарм на вашата венчаница. Главните карактеристики на овој појас е дека сјајни вештачки кристали и роза цвет декор, така што ќе ги сфати другите очи во партијата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди