• Најдобра цена
  • Неодамнешно
ксиух памук и лен плус големина врвови женски печатени крпеница v копчиња за вратот блуза обична лабава блуза кошула лето за жени с-5хл беж

ксиух памук и лен плус големина врвови женски печатени крпеница v копчиња за вратот блуза обична лабава блуза кошула лето за

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : с велика британија : 8 еу : 34 сад : 4 БИСТА : 96СМ/37.


Карактеристики на понудата

Слични понуди