• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Сејуригаока Модна Машка Термичка Памучна Ролна Врат Скивави Маичка Џемпер Истегнување Кошула

Сејуригаока Модна Машка Термичка Памучна Ролна Врат Скивави Маичка Џемпер Истегнување Кошула

 
DEN 463.84

Количина на стоки
Достапно

Слични Ставки Опис Слични Ставки Опис Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели.Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Материјал : Ликра Памучна Боја : Како Стил на слика : Обична Џемперсајз : М/Л/XL/XXL/Xxxl има 2-3% разлика според рачното мерење. ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 1 инч = 2,54 цмпомнете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Што Добивате : 1 х Машки џемпердетална Слика Плаќање1.Го прифаќаме Само Пејпал. 2.Сите главни кредитни картички се прифаќаат преку безбеден процесор За плаќање Pay Pal. 3.Плаќањето мора да се добие во рок од 7 работни дена од затворањето на аукцијата. 4.Ние брод на вашиот e Bay или Paypal адреса. Ве молиме проверете дали вашата адреса на Ebay и Paypal е точна пред да платите.Испорака1.Ние брод на вашиот e Bay или Paypal адреса. Ве молиме проверете дали вашата адреса на Ebay и Paypal е точна пред да платите. 2.Предметите ќе бидат испратени во рок од 1-3 работен ден кога добивме плаќање. 3.Времето на испорака зависи од дестинацијата и други фактори; 4.Предметот ќе биде испратен По Воздушна Пошта Од Австралија. Ние го испраќаме пакетот во рок од 1-3 работни дена по примената исплата. Пратката обично треба 5-8 работни дена. Мода Менс Термална Памучна Желка Ролна Вратот Skivvy Желка Џемпер Рашири Кошула.


Карактеристики на понудата

Слични понуди