• Најдобра цена
  • Неодамнешно
14к Жолто Злато октомври Розова ЦЗ Круг Капка Левербек Обетки-Мерки 23х

14к Жолто Злато октомври Розова ЦЗ Круг Капка Левербек Обетки-Мерки 23х

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

14к Жолто Злато октомври розова кубна Цирконија Тркалезна Капка Левербек Обетки-Мерки 23х6мм - во 14к жолто Злато - бесплатна кутија за накит подготвена за подароци : : : [Потенцијални Методи за Подобрување : кубна цирконија ] - Синтетички . Некои се покриени со производ што го прави каменот потрајни. : : : [Грижа и Ракување : кубна цирконија ] - Исчистете со топла вода со сапуница и мека крпа . : : : ДОБРЕДОЈДОВТЕ На Накит Веб Парична Казна Накит Подароци Нудат; 14k обетки во жолто злато ; Хипоалергични ; никел слободен € 14k Жолто Злато октомври Розова CZ Тркалезна Капка Левербек Обетки Мерки 23x6mm. ● совршен подарок за мама тато баба ќерка сестра или нана За неговата Или нејзината годишнина Роденден Божиќ денот на Вљубените свадба лилјак мицва доаѓа подарок подготвен во кутија за накит. ● Убав накит за жени и мажи изработен со цврсти метали со печат 10к 14к жолто злато бело злато или 925 сребро. За ваше целосно задоволство ви нудиме 45-дневна гаранција за враќање на парите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди