• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Furhaven Миленичиња Производи Кадифен И Велур Меморија Врвот Софа Стил Миленичиња Кревет За Кучиња И Мачки-Еспресо, Џамбо Плус

Furhaven Миленичиња Производи Кадифен И Велур Меморија Врвот Софа Стил Миленичиња Кревет За Кучиња И Мачки-Еспресо, Џамбо Плус

 
DEN 2175.84

Количина на стоки
Достапно

Совршен за домашни миленици млади и стари, Кадифен фурхавен дизајниран со потпорни потпори за кучињата да ги потпираат главите за оптимална удобност при лежење. ПОВРШИНА ЗА СПИЕЊЕ : Со мека мека кадифена вештачко крзно главна површина за спиење и потпори завиткани во велур за лесна нега; и двете се нежни за носот и шепите за зголемена удобност при гушкање и закопување. ЛЕСНО ЗА ЗГЛОБОВИТЕ : горните контури на мемориската пена на фигурата на вашето домашно милениче, амортизирање на точките на притисок и подобрување на усогласувањето на телото; засилувачите исполнети со пената го поддржуваат вратот, грбот, колковите и зглобовите за да помогнат во олеснување на непријатноста и промовирање на мирен сон. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Кревет За Кучиња Со Мемориска Пена, Еспресо; Џамбо Плус-53 "х 40" х 9,5 "(5 " Висина На Основната Пена; Површина За Спиење : Прибл. 41" х 34"). ДОСТАПНО Во : Еспресо, Бадем, Глина, Сива и Длабок Базен; креветот за кучиња, исто така, доаѓа во мали, Средни, Големи, Џамбо и Џамбо плус големини. ВАЖНО : не е погодно за домашни миленици со прекумерно никнување на забите или деструктивно однесување за џвакање. ЛЕСНА НЕГА : отстранливиот капак за кревет за кучиња е целосно перат во машина; за поконкретни упатства за нега на капакот и пената, ве молиме погледнете ја ознаката за закачување и/или етикетата за цвест доколку е применливо. ОСИГУРУВАЊЕ НА КЛИЕНТИТЕ : Доаѓа со Ограничена Покриеност од 90 Дена против материјални дефекти и исто така може да се квалификува за нашата 60-Дневна Програма Без Грижи; применуваат ограничувања : купувањата од неовластени препродавачи на 3-та страна може да не бидат покриени со Furhaven.


Карактеристики на понудата

Слични понуди